Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návod na registraci do fotobanky SHUTTERSTOCK

 Pokud chcete prodávat ve fotobance SHUTTERSTOCk, musíte se nejprve registrovat a po té projít schvalovacím procesem. Začněte kliknutím ve fotobance na registraci.

registrace1r.jpg

 

Kliknět na Create an acccount a pokračujte vyplňováním registračního formuláře.

 registrace2a.jpg

V první části formuláře jde o běžné informace, jako je jméno, příjmení, přihlašovací jméno, bydliště, email a telefonní číslo. Do pole Full Name vyplňte celé své jméno i příjmení, nebude zobrazováno na webu, slouží k identifikaci. Jméno, které se zobrazuje na webu je v poli Desidered Display Name. Další políčka jsou, doufám, jasná.

 registrace2b.jpg

V druhé části vyberete způsob platby kam, vám budou posílány peníze. Já používám Moneybookers a jsem spokojen. Správně vyplňte email pod způsobem platby. Jde o email, který je vázán na váš u Moneybookers. V posledním políčku vyplníte webové adresy fotobank, kde už prodáváte svoje díla

 Po odeslání formuláře bude následovat stránka, kde bude po vás požadována kopie dokladu totožnosti (pasu nebo občanky), já jsem posílal kopii pasu.

Na další stránce potvrdíte smluvní podmínky a jdete dál. Na další stránce jsou informace o vkládání fotografií, ilustrací a video souborů. Pokud vše proběhlo v pořádku, už vám stačí poslat 10 fotografií a projít schvalovacím procesem.

 registrace5.jpg

 

Napíšete přihlašovací jméno nebo email, helso a opíšete správně kód na obrázku.

Naběhne vám úvodní obrazovka a hurá nahrávat. Máte možnost nahrání pomocí FTP klienta, javu nebo http.

 

upload1.jpg

Držte se instrukcí a hurá do procesu.

 Nakonec je screen úvodní obrazovky pkud už prodáváte fotografie, ilustrace nebo videa.

 

uvod1.jpg

Všem přeji hodně úspěchů v prodeji. Teď už jenom kliknout a hurá do vydělávání. V případě dotazů zadejte příspěvek nebo pište na mail mir.vav@mirvav.cz

 shutterstock.jpg

Moje poslední schválené fotografie Shutterstock:

 

Moje nejprodávanější fotografie Shutterstock:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář